רונית ומריו

נא להמתין להופעת התמונות (סבלנות)

 

 

 

יופי, רוגע ושקט הם החוויה אותה תקבלו בבקתות העץ של רונית ומריו אותן בנו ממש במו ידיהם. הבקתות שזכו לשמות "שלווה" ו"הנועם" ממוקמות בתוך צמחיה של אלונים ואלות, שיחים ומטפסים תוך שמירת החורש הטבעי הקיים כאן מתמיד. כל אחת מהבקתות נפרדת, ומאפשרת פרטיות ואינטימיות כשהיא אפופה בנוף ירוק.

 

 

 

. השילוב של עיצוב בקו נקי והקפדה יתרה על כל פרט בבקתות פנימה משלימים את יפי הטבע שבחוץ. רונית ומריו (היא מאמנת אישית והוא מתרגם) טיילו בעולם, ואת הצימרים שלהם תכננו ועיצבו בהתאם למה שחוו וראו,  וכפי שהם היו רוצים לבלות.

שתי הבקתות דומות, העיצוב והאבזור מוקפדים ואיכותיים. הכל בא לשרת את רווחתם של האורחים: מהמצעים והכלים, ועד לחומרי קריאה, מוסיקה וסרטים, נרות, פרחים טריים ופריטים קטנים ומפתיעים.

 

הבקתות של רונית ומריו מרווחות ונוחות לשהות קצרה או ממושכת. בכל אחת סלון,  חדר שינה נפרד; חדר רחצה ובו ג'קוזי זוגי; ומטבח מאובזר וגם כלי בישול והגשה יפים ואיכותיים.

ארוחת בוקר היא בחירה של האורח, אפשר להכין ארוחות באופן עצמאי ואפשר גם להזמין ארוחת בוקר לבקתה.

לכל עונה יופי משלה בבקתות של רונית ומריו. אפשר להתכרבל ליד קמין העצים, או להתרווח בערסל, אלה יוסיפו להנאה בכל מזג אוויר. הבקתות מתאימות מאוד לבילוי רומנטי ושקט, ואת החוויה המרגיעה משלימים רונית ומריו ביחס חברי וחם, ומתן מידע על טיולים ומסלולים לכל המבקש.

וכיום, גם אפשרות להתחבר לאינטרנט.

 

. יש גם אפשרות לארח ילד או שניים.

 

 

 

נשמח לארח ולפגוש אתכם!

רונית ומריו

מצפה אבירים

מיקוד: 25183

טל' 9870475-04

נייד: 050-7992304

 

E-mail:
mariod10@gmail.com